پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » دادگستری آلمان و دولت سوئد، احکام جمهوری اسلامی علیه شخصیت های اپوزیسیون را، فاقد اعتباراعلام کردند
 

 

 

دادگستری آلمان و دولت سوئد، احکام جمهوری اسلامی علیه شخصیت های اپوزیسیون را، فاقد اعتباراعلام کردند

دادگستری آلمان و دولت سوئد احکام جمهوری اسلامی  علیه شخصت های اپوزیسیون را، فاقد کمترین اعتباری اعلام کردند! بدنبال اعتراضات گسترده فعالین “کمپین ایست” و فعالیت های دوستدران حزب حکمتیست، دولت و مقامات قضائی آلمان و سوئد، احکام دادگاههای سیاسی جمهوری اسلامی علیه شخصیت های اپوزیسیون و معرفی آنها به اینترپل، را فاقداعتبار اعلام کردند. پلیسی آلمان و مسئول حفاظت اطلاعات پلیس آلمان طی نامه ای رسما خطاب به صالح سرداری، – از شخصیت های اپوزیسیون که جمهوری اسلامی به اینترپل معرفی کرده است- اعلام کرد که:
“…. بدنبال تصمیم  وزارت دادگستری دولت آلمان حکم بازداشت شما، به درخواست جمهوری اسلامی و اینترپل، در آلمان از هیچ اعتباری برخوردار نبوده و نیست.”
پیش از این هم نماینده وزارت امورخارجه سوئد   رسما به فعالین “کمپین ایست” اعلام کرده بود که احکام صادر شده از طرف جمهوری اسلامی فاقد هر گونه اعتباری است. جمهوری اسلامی با معرفی شخصیت های اپوزیسیون به اینترپل و سواستفاده از این نهاد، هر روز خود را در افکار عمومی مردم ایران و جهان، و  حتی در سطح دیپلماسی بین المللی، بیش از پیش بی اعتبار و بی مقدار میکند. خنثی شدن کمپین جمهوری اسلامی و طرح توطئه تروریستی آن علیه شخصیت های اپوزیسیون، در شرایطی که این رژیم بر دریایی از نفرت و انزجار مردم ایران تکیه زده است، ضربه مهمی از جانب آزادیخواهان و برابری طلبان به دشمنان مردم در ایران است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.