پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » وزير دفاع سابق اسرائيل:اسرائيل تا ماه نوامبر به ايران حمله خواهد کرد
 

 

 

وزیر دفاع سابق اسرائیل:اسرائیل تا ماه نوامبر به ایران حمله خواهد کرد

مکس نیوز:روز چهارشfiroozabadiنبه وزیر دفاع سابق اسرائیل در تل آویو گفت در صورتی که ایالات متحده و متحدانش نتواند تحریمات فلج کننده ای که توان هسته ای ایران را تحلیل کند،تصویب کند ،اسرائیل ناگزیر تا ماه نوامبر   به تاسیسات و تجهیزات هسته ای ایران حمله  خواهد کرد.

وی در ادامه مدعی شده است که ایران تا ۲۰۱۱ احتمالا قادر به ساخت یک یا دو بمب اتمی خواهد بود و حمله نظامی اسرائیل به تاسیسات هسته ای ایران،پروژه هسته ایش را برای چند سال به تعویق خواهد انداخت.وی افزود حمله تلافی جویانه ایران به اسرائیل دردناک اما قابل تحمل خواهد بود.

این مقام اسرائبلی معتقد است که دستیابی ایران به سلاح هسته ای در  دوره زمامداری اوباما،به او لطمه جدی بزرگ سیاسی خواهد زد.امالطمه ای که در نتیجه حمله اسرائیل به ایران به او وارد خواهد شد به مراتب مخربتر خواهد بود.پایان گزارش مکس نیوز.

لینک اصلی گزارش مکس نیوز به زبان انگلیسی

از سوی دیگر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران نیز گفته است که اگر امریکا ایران را تهدید جدی و اقدامی علیه ایران انجام دهد، هیچ‌یک از سربازان آمریکا که در منطقه حاضر شده‌اند زنده به آمریکا برنخواهند گشت.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.