پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » انفجار بمب روبه‌روی زندان مركزی ايلام
 

 

 

انفجار بمب روبه‌روی زندان مرکزی ایلام

آفتاب: این انفجار که در حین زمان ملاقات با زندانیان در زندان مرکزی ایلام به وقوع پیوست منجر به زخمی شدن تعدادی از افراد حاضر در محل شد.

   خبرگزاری ایران همچنین گزارش داده‌اند که در جریان این انفجار بخش از دیوار زندان مرکزی ایلام تخریب شده و سه زندانی با استفاده از فرصت از زندان فرار کرده‌اند.

هویت این زندانیان در هیچیک از گزارش‌ها مورد اشاره قرار نگرفته است اما خبرگزاری مهر به نقل از علیرضا بابایی، مدیرکل زندان‌های استان ایلام، دو تن از افرادی که اقدام به قرار کرده‌اند متهم به قتل هستند که یکی از این افراد محکوم به اعدام است که قرار بوده حکم وی اجرایی شود.

این مقام قضایی استان ایلام همچنین اعلام کرده است که فرد سوم یک متهم محکوم به پرداخت نفقه بوده است که چند ساعت پس از فرار دستگیر شده است.

آقای بابایی افزوده است که تلاش برای دستگیری دو متهم فراری ادامه دارد و اطلاعات تکمیلی در این خصوص به اطلاع عموم خواهد رسید..اکنون زخمی‌های حادثه دیده به مراکز درمانی ایلام در حال انتقال بوده و مسئولان زندان در حال بررسی و آمار زندانیان برای اقدامات بعدی هستند.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.