پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » علی سرمدی:خبر کشتن اینجانب توسط حزب کومله کذب محض است
 

 

 

علی سرمدی:خبر کشتن اینجانب توسط حزب کومله کذب محض است

در طی چند روز گذشته بعضی از سایت های خبری ( بالاترین و جرس آذربایجان ) خبری مبنی بر اعدام اینجانب توسط حزب کومله زحمتکشان کردستان را انتشار داده اند.که متاسفانه ناراحتی شدیدی را برای خانواده و   دوستان اینجانب بدنبال داشته، ضمن اینکه انتشار این خبر برای خود من نیز بسیار تعجب آور  و سوال برانگیز بود که چه فرد یا گروهی و با چه مقصود و نیتی اقدام به انتشار چنین خبری کرده اند. متاسفانه علی رغم تلاش بسیاری که انجام دادم  نتوانستم به طور دقیق  مشخص گردانم که این کار توسط چه کسانی انجام گرفته، اما آنچه مشهود است انتشار دهندگان این خبر مطمئنا به جزء قصد تخریب نیت دیگری نداشته اند. به هر روی باید به اطلاع دوستان و غیر دوستان برسانم  که علی رغم جدی بودن تهدیدات جانی هنوز در صحت و سلامت جسمی و روحی قرار دارم و به قول شاعر نامدار حمید مصدق : 

 

هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاری است

 

به تنگ چشمی نامردم زوال پرست

 

اگر عمر یاری دهد در آینده توضیحات بیشتری را در این خصوص و وقایع پیش آمده در طی این مدت را با جزئیات به اطلاع عموم می رسانم.

   

                                                                           علی سرمدی

                                                                            کردستان عراق

           ۱۸/ April/ 2010                                           

 

 


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.com



ارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.