پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » دادخواست مطالبه 150 ميليون دلار غرامت عليه صداي آمريکا به اتهام اذيت و آزار جنسي
 

 

 

دادخواست مطالبه ۱۵۰ میلیون دلار غرامت علیه صدای آمریکا به اتهام اذیت و آزار جنسی

پایگاه خبری:حقوق انسانی‌ و اولیه بشر : بنا بر گزارش  وبسایت خبری پالیتیکو مدیریت صدای آمریکا به خاطر سرپوش گذاری بر سوئ استفاده های گسترده جنسی حکمفرما در این شبکه با یک غرامت ۱۵۰ میلیون دلاری روبرو شده است.
طبق گزارش منتشر شده مدیران صدای آمریکا با تهدید به اخراج کارمندان مونث از آنها سوئ استفاده جنسی میکنند ،این پرونده با شکایت مجری  صدای آمریکا خانم الهام ستاکی در دادگستری آمریکا مطرح شده است.
این وبسایت خبری در ادامه گزارش خود ضمن اشاره به نامه ۶۹ تن از نمایندگان مجلس آمریکا به باراک اوباما مبنی بر اصلاح برنامه صدای آمریکا ،میافزاید که الهام ستاکی همواره به خاطره دیدگاه های خاص سیاسی خود مبنی بر دفاع از مبارزان راه آزادی و پوشش اخبار زندانیان سیاسی تحت فشار و تبعیض مدیران صدای امریکا قرار گرفته است و اکنون نیز بنا بر نظر پزشک معالج به علت فشارهای روحی و جسمی وارده قادر به حضور در محیط رعب آور کاری اش نبوده و در منزل شخصی خود در حال گذراندن دوران نقاهت است.
همچنین یک کارمند خانم دیگر که به نامش در این گزارش اشاره نشده به اتهام مشابه اذیت و آزار جنسی به شکات صدای آمریکا اضافه شده است.
لینک گزارش کامل از منبع به زبان انگلیسی


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.