پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » نوري زاده براي دومين بار به منتقدينش شديدا حمله کرد.
 

 

 

نوری زاده برای دومین بار به منتقدینش شدیدا حمله کرد.

بعد از رسوائی سردار مدحی،علیرضا نوری زاده روز دوشنبه (۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۰ )
برای دومین بار به منتقدینش شدیدا در حالتی افسرده و آزرده و مستاصل(بنا بر اذعان خودش)حمله ور شد وانان را به رقاصانی تشبیه کرد که با ضرب آهنگ وزیر اطلاعات به رقص در می ایند و عورت خویش بیرون میاندازند!وی که در برنامه موسوم به(پنجره ای رو به خانه پدری)صحبت میکرد در طول بیست دقیقه, ۲۸ بار با صدای اندوهگین و خسته، از کلمات «افسرده»و «آزرده»استفاده کرد؛وی مدعی شد که سه دهه با ج.ا جنگیده و حداقل سه بار نیز در معرض مرگ قرار داشته و بلحاظ سوابق مبارزاتی خود را پیشکسوتی خواند که از فردای انقلاب با ج.ا جنگیده است.نوری زاده در ادامه از تلویزیون های لوس انجلسی که از او انتقاد کرده اند را کسانی توصیف کرد که طرح وزارت اطلاعات را انجام میدهندو میخواهند او را تخریب کنند.

گفتنی است که پیشتر نیز نوری زاده در اظهاراتی مشابه منتقدان خود را «تیغ کش » و باورمندان به فیلم پخش شده وزارت اطلاعات را «نادان»خوانده بود.

در روزهای اخیر جمعی از فعالان سیاسی در نامه های سرگشاده خواهان عذرخواهی ایشان از مردم شده اند،نوری زاده در دفاعیات خود هیچ اشاره ای به این موضوع نکرد .

به نظر میرسد حمله به منتقدان و دفاع از سردار وزارت اطلاعات(محمد رضا مدحی)همچنان استراژی علیرضا نوریزاده میباشد


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.