پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » يک کارمند مذکر صداي آمريکا مورد تجاوز جنسي قرار گرفت
 

 

 

یک کارمند مذکر صدای آمریکا مورد تجاوز جنسی قرار گرفت

یک کارمند مذکر صدای آمریکا مورد تجاوز جنسی قرار گرفت

بنا بر اسناد دادگاه ویرجینیا،(کیانوش سنجری)یکی از کارمندان قراردادی بخش فارسی صدای آمریکا طی شکوائیه تسلیمی به یکی از دادگاها ی حوزه واشینگتن مدعی شده است که خانم لیلی مظاهری ،وی را مجبور کرده است تا  با او رابطه جنسی برقرار کند.
اوراق دادگاه نشان میدهد که خانم مظاهری وکیل امور مهاجرت کیانوش سنجری بوده و بنا بر گفته آقای سنجری ،لیلی مظاهری  با تهدید به اخراج از آمریکا،وی را مجبور به همخوابگی با خود کرده است.
لیلی مظاهری  یک وکیل ایرانی-آمریکائی و بنیان گذار موسسه حقوق قانونی است. تلاش های ایشان برای نجات جان زنان “محکوم به اعدام” در ایران (بعنوان مثال: “نجات نازنین”، “نجات اشرف”، و “نجات ملک”) توجه رسانه های بین المللی را به خود جلب نموده، و احکام پرونده های متعددی به دلیل تلاش های ایشان تغییر یافته اند. مظاهری درباره حقوق و قوانین ایران، و نیز تخلفات حقوق بشر در منطقه خاورمیانه نظرات کارشناسی ارائه می دهد. ایشان همچنین در خصوص قساوت هائی که از سوی رژیم حاکم در ایران به زنان تحمیل می شود، و نیز رد حق حضانت فرزند در برابر کنگره آمریکا شهادت داده اند،وی همچنین وکیل احمد باطبی،کیانوش سنجری،منوچهر محمدی و کوروش صحتی بوده است.

این خبر در تلویزیون مردم که درواشینگتن قرار دارد بازتاب داشت(دقیقه ۳۵)


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comنظر مخاطبان: