پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » از کنفرانس واشینگتن تا نشست محفلی سلطنت طلبها در لس‌انجلس
 

 

 

از کنفرانس واشینگتن تا نشست محفلی سلطنت طلبها در لس‌انجلس

پایگاه خبری:حقوق انسانی‌ و اولیه بشر : بعد از کنفرانس بی‌ نتیجه و بی‌ هدف واشنگتن ، جماعتی سلطنت طلب به دعوت امیر حمید همایون(شهرام همایون) روز جمعه ۵ می در سالنی در لس‌آنجلس تحت عنوان “همایش همبستگی‌ برای خلیج

فارس” گرد هم آمدند تا برای یکدیگر سخنرانی و کفّ بزنند و در این بازار گرم چلبی سازی برای اینکه از قاافله آلتر ناتیوسازی‌ها عقب نیفتند برای ملت ایران آلترناتیو سازی و برای آمریکا چلبی سازی بکنند.

بسیاری از شرکت کنندگان که در ابتدای سخنرانیشان خود را پهلوی پرست عنوان میکردند ضمن اشاره به عدم شکل‌گیری یک آلترناتیو در مقابل جمهوری اسلامی در سی‌ و چند سال گذشته ، شخص رضا پهلوی را به عنوان بزرگترین سرمایه باقی‌ مانده نظام سلطنتی و مهره مطرح معرفی نمودند .

منوچهر گنجی(وزیر آموزش و پرورش رژیم شاه) نیز ضمن اذعان به قدرتمند بودن جمهوری اسلامی و استیصال آمریکا در بر اندازی آن عنوان کرد که که به دلیل آنکه اپوزیسیون جمهوری اسلامی فاقد سرمایه مالی‌ است به همین جهت آویزان اسرائیل و آمریکا و اروپا شده اند و حتا بنا بر گفته او برخی‌ از آنها برای رسیدن به قدرت حاضرند ایران را هم تجزیه بکنند،البته آقای گنجی در مورد دریافت ۱۲۰ هزار دلار از اداره اطلاعات آمریکا برای سازمان درفش که تحت مدیریت خودش می‌باشد هیچ توضیحی نداد. به نظر می‌رسد با رسیدن طیف جدیدی از مواجیب بگیران (اصلاح طلبان ) سیا، عرصه رقابت جهت گرفتن پول از آمریکا تنگتر شده و به همین جهت موجبات ناخرسندی و ناراحتی سلطنت طلبان را که به طور سنتی‌ وابسته به پول آمریکا بودند را فراهم آورده است و اکنون نمیتوانند بپذیرند که ابتکار و انحصار گرفتن بودجه از سیا از دست آنها خارج شده است.
شهرام همایون نیز با اشاره به شکست جنبش سبز گفت که با اصلاح‌طلبان بر اندازی! چون محسن سازگارا و فاطمه حقیقت جوو گفتگو و به توافق رسیده اند که برای تشکیل  آلترناتیوهر چه زودتر اقدم کنند،در پایان این جلسه که از طریق تلویزیون کانال وان هم به صورت زنده پخش میشد، گویا جوانی بدون هماهنگی قبلی پشت تریبون قرار گرفت و آنچه را که نمیبایست بیان کند ناخواسته بر زبان راند و گفت که از طرف شاهزاده رضا پهلوی حاوی پیغامی است مبنی بر اینکه تشکیل شورای ملی‌ تا سه‌ روز دیگر توسط رضا پهلوی عنوان خواهد شد که در این اثنا ،شهرام همایون ضمن اعتراض به این جوان به وی متذکر شد که از جانب خود سخن بگوید نه رضا پهلوی و یادآور شد که اگر شاهزاده حرفی‌ داشته باشد دفترش ، بیانیه صادر خواهد کرد،اما جوان از همه جا بی‌خبر ضمن عدم عقب نشینی با پافشاری به صحبتهایش خطاب به همایون گفت: آقای همایون اینها که حرفهای من نیست، من همین لان از پیش شاهزاده می‌آیم و شاهزاده خودش به من گفت که تشکیل شورای ملی‌ را (شما بخوانید شورای سلطنت طلبان) حتما در این جلسه عنوان کنیم تا زمینه برای صدور بیانیه متعاقب مهیّا شود.

شهرام همایون سپس پشت تریبون قرار گرفت و گفت که همه شما به غیر از جوان آخری خوب صحبت کردید و از حضار سلطنت طلب درخواست کرد که بعد از خروج از جلسه مثل گذشته به سرو کلّه هم نزنند و باهم بی‌ خودی دعوا نکنند بلکه قدر همدیگر را بدانند و تا میتوانند از همدیگر تعریف و تمجید کنند
گفته میشود متن بیانیه تشکیل شورای ملی‌ جهت آخرین تغییرات و تصحیحات به آقایان مجتبی‌ واحدی و محسن سازگارا و خانم حقیقت جوو ارسال شده تا روز دوشنبه ۷ می بعد از اعمال نظر نهائی اصلاح‌طلبان بر انداز! به صورت رسمی‌ در سایت رضا پهلوی منتشر شود.

لازم به توضیح است که حدود سه هفته پیش نیز حزب مشروطه و برخی دیگر از سلطنت طلبان با برخی از اصلاح طلبان چون فریبا داودی مهاجر در مریلند در منزل سینا دبستانی دیدار و گفتگو داشتند که عکسها در ذیل می آیند..


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.