پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » سفر مخفی‌ هیلاری کلینتون به ایران؟
 

 

 

سفر مخفی‌ هیلاری کلینتون به ایران؟

پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر :

ClintonTURKEY1.4.12چندین گزارش خبری از منابع مختلف خارجی(از جمله سایت اسرأییلی دبکا) نشان میدهد که بر خلاف آنچه رسانه‌های آمریکایی توصیف کرده اند، لخته خونی که هیلاری کلینتون از آن‌ رنج می‌برد نه بر اثر افتادن ایشان، بلکه در اثر مأموریت هیلاری به اتفاق گروه کوچک محافظین نیرو‌های ویژه در ملاقات با احمدی نژاد در اهواز بوده است که با تایید اوباما در رابطه با موضوع بمب اتمی‌ ایران انجام شده است.
در گزارشاتی که منتشر شده است ادعا شده است یک فرماندهٔ ارشد نیروی دریایی آمریکا به نام جاب پرایس که به عنوان محافظ کلینتون او را در هواپیمای() همراهی میکرده کشته شده است. جاب پرایس که به عنوان فرمانده یک گروه ویژه در افغانستان مشغول به خدمت به ارتش آمریکا بود در حمله به مقر بنلادن در پاکستان نیز فرماندهی عملیات را عهده دار بوده است ، بنا ٔبر گزارش رسمی‌ پنتاگون در افغانستان خودکشی‌ کرده است.
گزارشات میگویند که این فرمانده نیروی دریایی آمریکا برای محافظت از کلینتون از پایگاهی در شهر اروزقان افغانستان به بحرین پرواز کرده است سپس به همراه تنی چند از نیرو‌های ویژه به هواپیمای(سی‌-۱۲) منتقل گشته اند، هواپیمأیی که بر پایه این گزارشات از بحرین به مقصد اهواز جهت ملاقات و مذاکره با احمدی نژاد پرواز کرده است.در برخی‌ از گزارشات طرف مذاکره هیلاری کلینتون شخص علی‌ خامنه‌ای ذکر شده است.

این گزارشات می‌‌افزایند که هواپیمای حامل هیلاری کلینتون در هنگام فرود در فرودگاه اهواز بالانس خود را از دست میدهد که منجر به زخمی شدن هیلاری کلینتون و کشته شدن جاب پرایس میشود و نیروی هوایی آمریکا مجبور میشود یک فروند هواپیمای دیگر را جهت انتقال کلینتون و تیم همراهش از بحرین به اهواز بفرستد. سایت دبکا که منشأ و مبنای اولیه این گزارشات است برای تقویت ادعای خود به خبر خبرگزاری ایلنا نیز اشاره کرده است که در آن خبرگزاری مذکور مدعی شده بود که یک هواپیمای امریکائی به علت نقص فنّی مجبور به فرود در فرودگاه اهواز شده و پس از چند روز توقف و تعمیر هواپیما دوباره به پروازش ادامه داده است.
به فاصله کوتاهی از انتشار این خبر توسط خبرگزاری ایلنا ، خبر دیگری روی خروجی خبرگزاریهای رسمی‌ جمهوری اسلامی قرار گرفت که از قصد خرید یکی‌ از کمپانی‌های بزرگ نفتی‌ ایران برای خرید فرودگاه اهواز به بهانهٔ کشف ذخایر جدید نفتی‌ خبر میداد که این خبر نیز موضوع را پیچیده تر کرد.

لازم به توضیح است که خبر سایت دبکا تحت عنوان(ادعای رسانه های غربی در خصوص حضور هیلاری کلینتون در ایران)  روی خروجی خبرگزاری رسمی‌ مهر نیز قرار گرفته بود که دقایقی بعد به سرعت بدون هیچ توضیحی از روی سایت مهر خبر حذف شد

وزارت امور خارجه آمریکا به این گزارشات واکنش نشان داده است و  هر گونه زخمی شدن هیلاری کلینتون در سانحه هوائی را تکذیب کرده است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.