پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » دعوای علیرضا نوریزاده و شهرام شارلاتان بر سر پول مفت عربستان بالا گرفت.
 

 

 

دعوای علیرضا نوریزاده و شهرام شارلاتان بر سر پول مفت عربستان بالا گرفت.

تلویزیون ایران فردا که به کوشش مذاکرات و درخواست پشت پرده رضا پهلوی از استکبارات عربستان سعودی و با مدیریت “اسمی” علیرضا نوریزاده با بودجه کلان دولت عربستان افتتاح شده است؛موجبات ناراحتی‌ کسانی‌ نظیر شهرام همایون را فراهم کرده است که از این پول باد آورده بی‌نصیب مانده اند.

اما همایون زیرکتر و مارمولکتر از آن‌ است که اجازه بدهد پول بی‌ زبان عربستان را نوریزاده و رضا پهلوی به تنهائی حیف و میل کنند; از این رو با بهانه قرار دادن اینکه در برنامه‌های تلویزیون ایران فردا پرچم شیر و خورشید نشان استفاده نمی‌شود با فریاد “وا پرچما” حملات شدیدی را به قصد باجگیری نثار رفیق اسبق خود نموده است.

نوریزاده نیز که در شارلاتانی دست کمی‌ از شهرام شارلاتان ندارد دستکم تا اینجای داستان نشان داده است بیدی نیست که با نعره‌های شهرام همایون به این راحتی‌ بلرزد و جا خالی‌ کند و سر کیسه را شل کند.از این رو چماقدار گمنام همیشه در “گویا نیوز” حاضر خود را فرمان داده است تا با نگارش یک مطلب تند و تیز، جوابی‌ دندان شکن را نثار شهرام همایون کند.

گماشته گمنام نوریزاده که خود را با اسم مستعار ‌‌‌”ف . م . سخن” معرفی می‌کند و تا به حال هم کسی‌ گویا او را زیارت نکرده است در مطلبی با عنوان معنا دار “مرده شور آن‌ پرچمی-پول عربستان- را ببرد که به خاطرش انسان و انسانیت زیر پا گذاشته میشود”،ضمن تاکید بر حق عدم استفاده از پرچم، اظهارات شهرام همایون زیر پرچم شیر و خورشید نشان را تلویحاً به نعره‌های دلخراش و فحش گونه‌ای تشبیه کردکه در راستای تار و مار کردن دوست سابق خود نوری زاده میباشد.

‌‌‌.”ف . م . سخن”درکسوت نماینده تام الاختیار نوری زاده در ادامه این مطلب که در گویا نیوز و فیسبوک نوریزاده منتشر شده است با خاطرنشان کردن پیام تبریک و حمایت رضا پهلوی از تلویزیون “ایران فردا”،به شهرام همایون محترمانه توصیه کرد که کاسه داغتر از ارباب خود -رضا پهلوی- نشود و بیش از این به دوست سابق خود نوریزاده حسادت نکند.

حمله نوریزاده به همایون صرفاً به انتشار مطلب نویسنده موهوم موصوف محدود نمیشود بلکه بنا بر اطلاع واصله یکی‌ دیگر از کارکنان تلویزیون “ایران فردا” به نام جمشید.چ با احداث یک وبلاگ به صورت ناشناس به شهرام همایون یاد آور شده است که “قدر زحماتی را که نوری زاده مجانی‌ در کانال وان کشیده بداند و دست از تخریب ایشان بردارد.” جمشید.چ در ادامه مطلب خود به شهرام همایون هشدار میدهد که “بزرگواری،متانت و اخلاق بزرگ منشانه نوریزاده،همایون را مغرور نکند” و خطاب به همایون تاکید می‌کند که “همایون گمان نکند که نوریزاده مدرکی‌ علیه او ندارد.”

جمشید.چ در انتها مینویسد:

آقای همایون !
شما آقای نوری زاده را تهدید می کنید به افشای گذشته ای که داشته اند اما دو جواب برای این مطلب بشنوید:
آیا شما این مطالب را تازه پیدا کرده اید و یا آن زمان که در تلویزیون شما برنامه اجرا می کردند (کمتر از یک ماه قبل) هم می دانستید؟ اگر می دانستید چرا آن زمان این مطالب را افشا نکردید؟
ضمنا این گذشته ای که شما از آقای نوری زاده دارید نسبتش با گذشته سردار بیگ زاده ، سردار مدحی ، سردار محسن سازگارا  و همه افرادی دیگری که به اعتبار آنها تلویزیون خود را مطرح نمودی، چیست ؟ آیا آنها هم این گذشته را داشتند و شما استفاده خودت را از مطرح کردنشان داشتی؟….پایان نقل قول.

آگاهان بر این باور هستند که هر چند نوریزاده حاضر به باج دهی‌ به شهرام همایون نخواهد شد اما شهرام همایون با تداوم حملات و افشاگریهای احتمالی‌ خود هزینه این عدم تمکین نوریزاده را بالا خواهد برد و این دعوا بر سر پول عربستان فارغ از نتیجه آن‌ سر درازی پیدا خواهد کرد و پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر نیز آن‌ را در جهت نشان دادن اوج عوامفریبی طرفین، منصفانه تا توان دارد کش خواهد داد.

noorizaadeh


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.