پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » مقامات دوبی‌ خبر پیدا شدن جسد عباس یزدان پناه را تکذیب کردند
 

 

 

مقامات دوبی‌ خبر پیدا شدن جسد عباس یزدان پناه را تکذیب کردند

در روز‌های گذشته برخی‌ از منابع غیر موثق طی‌ یک گزارش خبری مدعی شده بودند که جسد عباس یزدان پناه یزدی(بازرگان گمشده ایرانی‌–بریتانیایی) در  جزیره‌ فجیره یافت شده است.مدیر تلویزیون ایران فردا(علیرضا نوریزاده) اولین ادعا در مورد پیدا شدن جسد بازرگان موصوف را طرح کرده بود. در پی‌ این گزارش سایت خودنویس(نیک آهنگ کوثر) نیز در یک گزارش عجیبتر مدعی شده بود که منابعی به خودنویس خبر پیدا شدن جسد آقای یزدان پناه را تایید کرده اند!این سایت حتا با یک موضع طلبکارانه ادعا کرده بود که دولت انگلیس از اعلام و تایید خبر پیدا شدن جسد فرد فوق الذکر امتناع می‌کند!

abbas yazdaan panaah yazdi

لازم به ذکر است که خبر کذب پیدا شدن جسد عباس یزدان پناه در فجیره،به واسطه علیرضا نوریزاده در نشریه تایمز لندن و خبرگزاری به اصطلاح معتبر بی‌‌بی‌سی نیز منتشر شده بود.

پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر ضمن مانیتور اخبار مربوط به آقای عباس یزدان پناه یزدی، با در نظر گرفتن همه جوانب و سوابق منتشر کنندگان خبر نادرست موصوف، با احتیاط حرفه ای با خبر پیدا شدن یزدان پناه برخورد کرد و از انتشار گزارشات تایید نشده خودداری کرد.

مقامات رسمی‌ امارات متحده عربی‌ گزارشات منتشر شده مبنی بر پیدا شدن جسد آقای عباس یزدان پناه در فجیره را تکذیب کرده اند و تاکید کرده اند که این گزارشات نادرست توسط دوستان آقای یزدی در شبکه‌های اجتماعی شایع شده است


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.