پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » سقوط اخلاقی‌ مجلسیان
 

 

 

سقوط اخلاقی‌ مجلسیان

اسدی نماینده مردم مشکین‌شهر : تو خودت دستمال‌کش دولت احمدی نژاد بودی! – جلسه رای اعتماد کابینه روحانی ۲۱ مرداد

یونس اسدی نماینده مردم مشکین‌مشهر در مجلس طی تذکری در استناد به ماده ۷۹ و ۲۴ آئین‌نامه داخلیمجلس و در واکنش به اظهارات نماینده مردم کهکیلویه گفت: غرور و تکبر این آخوند بزرگوار، اجازه نداد که تقوا را رعایت کند.

وی افزود: تاکنون سه نفر به عنوان موافق کلیات حرف زدند اما اگر منظور آقای بزرگواری از چاپلوس من هستم باید بگویم همه بنده را از مجلس هشتم می‌شناسند و می‌دانند که چه خبر است.

نماینده مردم مشکین‌شهر افزود: واقعا ایشان خودشان می‌دانند که چقدر دستمال‌کش دولت دهم بوده است و اینطور به دیگران تهمت می‌زند.

اسدی همچنین ادامه داد: اینجانب در مجلس هشتم به عنوان نماینده مستقل حرفم را زده‌ام و اینکه تهمت چاپلوسی بزنند، بی‌تقوایی است.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده مردم مشکین‌شهر اظهار داشت: واژه‌ای که آقای بزرگواری به کار برده‌اند درست نبود و حالا خوب نیست شما هم چیزی روی آن بگذارید و بگویید. هر دو واژه‌ها درست نبوده‌اند.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.