پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » حساب کاربری جعلی به نام وزیر خارجه جمهوری اسلامی در شبکه فیسبوک
 

 

 

حساب کاربری جعلی به نام وزیر خارجه جمهوری اسلامی در شبکه فیسبوک

در روز‌های اخیر حساب کاربری به نام محمد جواد ظریف_وزیر خارجه _ در شبکه اجتماعی فیسبوک افتتاح شده است .کاربری که این حساب جعلی را راه اندازی کرده است تلاش کرده است تا با ارتباط با افراد دیگر آنها را متقاعد کند که وی واقعا وزیر خارجه جمهوری اسلامی میباشد و بدین نحو از آنها اخاذی کند.

پیگیریهای پایگاه خبری “حقوق انسانی‌ و اولیه بشر” نشان میدهد که شخصی‌ که این حساب کاربری را باز کرده است کسی‌ نیست جز حمید رضا ذاکری.

حمید رضا ذاکری یکی‌ از ماموران امنیتی سابق جمهوری اسلامی میباشد که پس از خروج از ایران ظاهراً مدتی با فروش اطلاعات جعلی و نادرست به سرویس‌های اطلاتی‌ اروپا و آمریکا امرار معاش می‌کرده است. اینک بعد از آنکه اطلاعات  سوخته و نادرست او دیگر توسط آنها خریداری نمی‌شود در شگرد تازه به منظور اخاذی از شهروندان ایرانی مبادرت به جعل عنوان مقامات جمهوری اسلامی در فضای مجازی کرده است.

بر حسب اتفاق یکی‌ از کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک، حمید رضا ذاکری را به عنوان جاعل عنوان وزیر  خارجه جمهوری اسلامی معرفی‌ کرده است.

این جاعل در یک پیغام فیسبوکی به پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر با استفاده از الفاظ رکیک که یکی‌ از ویژگی‌های بارز حمید رضا ذاکری میباشد به صورت مضحکی خواهان حذف همه مطالب منتشر شده علیه خود شده است.

javd zarif jali


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.