پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » تکذیب یک خبر از قول یک منبع ناشناس نزدیک به وزیر کشور!
 

 

 

تکذیب یک خبر از قول یک منبع ناشناس نزدیک به وزیر کشور!

در پی‌ افشای کشف دستگاه شنود در منزل و اتاق خواب آقای رحمان فضلی_ وزیر کشور_ سایت امنیتی و اطلاعاتی  موسوم به باشگاه “خبرنگاران جوان” با انتشار یک خبر عجیب به نقل از یک منبع ناشناس که آن‌ را “منبع نزدیک به دکتر رحمان فضلی” توصیف کرده است؛تلاش کرده است تا از اساس خبر مربوط به کشف دستگاه شنود در اتاق خواب آقای فضلی را “بی‌ پایه و بی‌ اساس” قلمداد کند.

خبر مربوط به کشف دستگاه شنود در اتاق خواب وزیر کشور برای اولین بار در سایت‌های داخلی‌ جمهوری اسلامی و به طور مشخص در سایت خبری آینده آنلاین منتشر شده بود اما سایت امنیتی خبرنگاران جوان  در تحریفی آشکار و ناشیانه تلاش کرده است که منبع انتشار خبر مزبور را  سایت العربیه معرفی کند!

takzib bashgah

هنوز وزارت اطلاعات و سایر نهاد‌های امنیتی جمهوری اسلامی در این مورد واکنش رسمی‌ نشان نداده اند و خود آقای رحمان فضلی نیز ادعای خود در زمینه کشف تجهیزات شنود در منزل مسکونی اش را تکذیب نکرده است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.