پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » فرمانده ارتش سایبری سپاه در کرج ترور شده است
 

 

 

فرمانده ارتش سایبری سپاه در کرج ترور شده است

یک روزنامه بریتانیایی با استناد به خبر سایت محلی البرز-نزدیک به سپاه پاسدران- از ترور یکی‌ از فرماندهان ارتش سایبری سپاه پاسدران خبرداد.طبق گزارش سایت البرز،“صبح روز دوشنبه ساعاتی بعد از خارج شدن از منزل، پیکر بیجان مقتول(مجتبی احمدی) را در حالی‌ که گلوله‌ای بر سینه وی اصابت کرده بود ، کشف کرده اند.. سایت البرز جزییات بیشتری در مورد حادثه اعلام نکرده است و سایت رسمی‌ سپاه با وجود تایید خبر کشته شدن مجتبی‌ احمدی، اما از اظهار نظر بیشتر خودداری و اعلام کرده است که در حال بررسی هستند.

mojtabai ahmadi

سایت سپاه امام حسن نیز با صدور اطلأعیه‌ای از “نامشخص بودن علت حادثه خبر داده است.” و افزوده است که انگیزه ضارب و یا ضاربان هنوز مشخص نیست . هیچ منبعی به شغل و رتبه مقتول در سپاه اشاره نکرده است و روزنامه انگلیسی تلگراف اولین منبعی میباشد که مقتول را متخصص کامپیوتر و فرمانده ارتش سایبری سپاه معرفی‌ کرده است. خبر این روزنامه در روزنامه آمریکائی یوو اس‌ ا تود‌ی و روزنامه اسرائیلی جرازلرم پوست نیز باز نشر شده است . روزنامه تگراف به نقل از فرمانده پلیس کرج افزوده است که قتل توسط ۲ فرد سوار بر موتورسیکلت انجام پذیرفته است. شیوه‌ای که پیشتر نیز در قتل دانشمندان هسته‌ای استفاده شده است.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت قتل مجتبی‌ احمدی را نپذیرفته است و جمهوری اسلامی نیز از اعلام جزییات بیشتر خودداری کرده‌است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.