پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » رها اعتمادی به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر نشده است
 

 

 

رها اعتمادی به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر نشده است

جعل خبر توسط رها اعتمادیRaha-Etemadi-azizanpress

در روز‌های اخیر خبری مبنی بر دستگیری رها اعتمادی، مجری شبکه من و تو، به نقل از بخش “آی‌ ریپورت” سی‌ ان ان به اتّهام حمل ۲۵ کیلو مواد مخدر منتشر شده است، در این خبر بی‌ پایه که به جز آی‌ ریپورت سی‌ ان ان، منبع مستقل دیگری صحت آن را تایید نکرده , ادعا شده است ” رها اعتمادی به علت قاچاق ۲۵ کیلو مواد مخدر” توسط پلیس هلند بازداشت شده  و گذرنامه سوئدی وی نیز توسط مقامات باطل شده است. این گزارش افزوده که رها اعتمادی به قید وثیقه هم اکنون آزاد و منتظر زمان دادگاه میباشد.

ما به محض مشاهده خبر فوق تحقیقات وسیعی را انجام دادیم(تماس با پلیس هلند و سوئد و …) اما هر چه بیشتر تحقیق کردیم، ،متوجه شدیم اصل خبر بیپایه و بی‌ اساس بوده و هیچ منبع رسمی‌ نیز خبر فوق را تایید نکرد. یافته‌های پایگاه خبری “حقوق انسانی‌ و اولیه بشر” نشان میدهد که بخش “آی‌ ریپورت” سی‌ ان ان صرفاً جائی برای ابراز نظر خواننده گان و بینندگان تلویزیون سی‌ ان ان میباشد و هر کس به راحتی‌ میتواند ظرف کمتراز ۵ دقیقه یک حساب کاربری در آن قسمت باز کند و هر آنچه که می‌خواهد ، منتشر کند، سایت سی‌ ان ان هم قانونا هیچ مسئولیتی در قبال آنچه که در بخش “آی‌ رپرت” توسط مردم منتشر میشود، ندارد.

“خبر دستگیری رها اعتمادی به جرم حمل ۲۵ کیلو مواد مخدر” از جمله گزارشاتی است که در این بخش غیر رسمی‌ احتمالا توسط خود رها اعتمادی با انگیزه‌های کاملا مشخص منتشر شده است .

اما چرا ممکن است این خبر نادرست توسط خود آقای رها اعتمادی منتشر شده باشد؟

در ماه‌های گذشته خبر تجاوز جنسی‌ رها اعتمادی به یک پسر ۱۱ ساله توسط یک نشریه معتبر چاپ لندن(LONDON EYE) رسوائی عظیمی‌ برای وی و شبکه من و تو به همراه آورده است، همچنین خبر  رابطه جنسی‌ اعتمادی با خانم شوهر داری به نام پریسا…اوضاع را برای رها اعتمادی و شبکه متبوعش وخیم تر کرده است و احتمال قریب به یقین جعل خبر دستگیری وی به جرم حمل ۲۵ کیلو مواد مخدر در راستای تحت الشعاع قرار دادن(ماست مالی‌) این رسوائی‌های موصوف بوده است تا بعدا آقای رها اعتمادی بتواند با استناد به خبر دروغ منتشر شده در “آی‌ ریپورت سی‌ ان ان” خبر های پیشین درست(تجاوز به پسر بچه ۱۱ ساله و زن شوهر دار) را هم نادرست جلوه دهد.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.