پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » هیاهوی فعالین اینترنتی بر علیه جیش العدل بلوچستان!
 

 

 

هیاهوی فعالین اینترنتی بر علیه جیش العدل بلوچستان!

سیامک دهقانی
February 22, 2014

فرض کنیم که بجای به اسارت گرفته شدن ۵ سرباز ارتش جنایتکار جمهوری اسلامی توسط سازمان جیش العدل ایران؛ مسأله برعکس می بود و ارتش و نیروهای اشغالگر جمهوری شیعی ـوزند آخوندی ۵ نیروی جیش العدل را اسیر می کردند و در تلویزیون رژیم با آب و تاب فراوان به نمایش می گذاشتند؛ آیا در آنصورت نیز دوستداران حکومت اسلامی ـ آخوندی بازمانده از افکار خمینی کثاف و متعفن “کمپین” دفاع از جان اسرای بلوچ را در صفحات فیس بوکی خود براه می انداختند و اشک دلسوزی برای آنان می ریختند؟

نـــــــــــــــه! زیرا؛به اسارت گرفتن رزمندگان بلوچ توسط نیروهای متجاوز و رذل جمهوری اسلامی نشانۀ “اقتدار” و “قدرت” رژیم می باشد که باعث تسکین و آرامش خاطر حامیان داخلی و بین المللی حکومت اسلامی بسرکردگی موجودی پلید و لمپنی به اسم خامنه ای است و کشته شدن و به اسارت گرفته شدن سربازان و پاسدارانی که در قالب ارتش و سپاه سازماندهی شده اند؛ نشانۀ ضعف و درماندگی دولت جنایتکاری است که در آرزوی تبدیل شدن به ژاندرم منطقه در خدمت به امپریالیسم و ستمگران جهانی؛ شب و روز ندارد و در خلسه های مرگ آور ناشی از آن غوطه ور است!هم اکنون در شرق کشور یک جنگ واقعی بین نیروهای مسلح بلوچ و دم و دستگاه جمهوری اسلامی در جریان است و هر روز نیز بر ابعاد آن افزوده می شود وخامنه ای و روحانی و رفسنجانی و دارودسته ها و جناحهای رنگارنگ رژیم وحشی و درنده خوی اسلامی نیز در قبال آن هیچ غلط نمی توانند کنند وبشدت نگران گسترش آن به دیگر نقاط ایران خمینی زده هستند و در کابوس نابودی می سوزند. پس؛ براه افتادن “کمپین های” بیهوده و سرکاری عده ای اینترنت نشین حرفه ای نمی تواند تأثیری واقعی بر مبارزات مردم بلوچ بر علیه رژیم داشته باشد. جالب اینجاست که حتی بعضی سازمانهای چپ و بظاهر ضد رژیمی نیز بعد از به اسارت گرفته شدن ۵ سرباز جمهوری اسلامی توسط جیش العدل با صدور اطلاعیه ها و اعلامیه های تکراری ضمن محکوم کردن عملیات نیروهای بلوچ بر علیه رژیم پلید خمینی دغلکار، از دست سران حکومت لات و لوت های خامنه ای؛ عصبانی اند که چرا به جای فرستان سربازان وظیفه به بلوچستان؛یگانهای ویژه ss (اس اس) سپاه دولت نژادپرست را برای سرکوب نیروهای بلوچ به آنجا نمی فرستند! برای نمونه به اطلاعیۀ صادر شده از سوی راه کارگر به ریاست محمد رضا شالگونی بعنوان یکی از نیروهای ملی ـ مذهبی توجه کنید که از این بابت از دست دولتمردان و سرمداران جمهوری اسلامی عصبانی و گلایه مند است. ” گروه بنیادگرای جیش العدل ( که پیش از این تحت نام «جندالله» فعالیت می کرد) در یک اقدام تروریستی پنج سرباز مرزبان در بلوچستان را در هژدهم بهمن ماه ( هفتم فوریه) به گروگان گرفت و آنها را به داخل خاک پاکستان برد… سپاه پاسداران که برای حفظ جنایت کاری همچون بشار اسد نیروهای ویژه به سوریه می فرستد، امکان حفاظت از مرزهای بلوچستان را به سربازان جوان و بی تجربه می سپارد تا با تشدید بحران در استان و ایجاد شرایط فوق العاده، دست بالا را در تحولات نظامی، سیاسی و اجتماعی آن بدست آورد.(۲۴ بهمن ۱۳۹۲).
این یک نمونۀ کوچکی است از حمایت سازمان باصطلاح چپ و سوسیالیستی راه کارگر که در دفاع از آخوند بهایی کش و کمونیست ستیز و مرتجعی چون منتظری و دیگر اصلاح طلبان رژیم خودکشی می کند؛ اما در مقابل مبارزۀ عده ای جوان از جان گذشته و تحقیر شده توسط حکومت نژادپرست اسلامی دقیقا از همان شیوۀ تبلیغاتی دشمن خلقهای ایران استفاده می کند و همزمان بدروغ از حقوق ملیتهای تحت ستم ایران هم دفاع می کند. اینکه باید نیروی جیش العدل را نقد و تجزیه و تحلیل کرد امری است واضح و روشن؛ اما تکرار دروغهای تبلیغاتی دستگاه قتل و کشتار حکومت اسلامی از سوی کسانی که مدعی ضدیت با رژیم هستند امری است بسیار تاریک و ظلمانی! به هر حال؛ بیش از ۳۵ سال است که جمهوری اسلامی به نیابت از منافع امپریالیسم جهانی و ارتجاع داخلی یک جنگ تمام عیار را بر علیه خلقهای ستمدیدۀ ایران شروع کرده است و با شدت و حدت تمام در اجرای آن می کوشد. پس دوستداران و طرفداران نظام گندیدۀ اسلامی نبایستی انتظار داشته باشند که در این جنگ نابرابر فقط رژیم اسلامی بکشد و اسیر بگیرد؛ بلکه این حق مردم ایران است که در هر جا که بتوانند و قادر باشند دمار از روزگار نیروهای نظامی دشمن جنایتکار درآورند. بنابراین استفاده از واژۀ “گروگان” برای سربازان اسیر جمهوری اسلامی در بلوچستان؛ صرفا در خدمت دستگاه تبلیغاتی آخوندهای هار و درنده خود و حامیان کراواتی و بعضا “سکولار” آنست!
سیامک دهقانی


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.