پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » گروهبان یکم «جمشید دانایی فر» توسط یک گروه اپوزیسیون اعدام شد
 

 

 

گروهبان یکم «جمشید دانایی فر» توسط یک گروه اپوزیسیون اعدام شد

سازمان جیش العدل طی‌ اطلاjamshid danei fardعیه‌ای به تاریخ ۳ فروردین ماه سال جاری مدعی شد که یکی‌ از پنج مرزبان اسیر ایرانی را در اقدامی که آن را “واکنش به قصاص خون علی‌ نارویی” عنوان نمود، به دار آویخته و افزوده است که جسد وی را در ازای اجساد ۵۰ تن از اعضای خود مبادله خواهد کرد. برخی‌ از مقامات جمهوری اسلامی خبر مزبور را ابتدا تکذیب کرده بودند اما سپس تایید کردند که یکی‌ از نیروهای مرزبانی، گروهبان یکم جمشید دانایی فرد، توسط جیش العدل کشته شده است.علی‌ اوسط هاشمی، استاندار بلوچستان، ضمن تایید خبر کشته شدن دانایی فرد گفته که تلاش داشته اند با کمک نیرو‌های بومی از بروز چنین حادثه‌ای جلوگیری کنند. هاشمی سپس افزود که “شهادت دانأیی فرد، بی‌ پاسخ نخواهد ماند.

روز نامه جوان آن لاین وابسته به سپاه پاسداران طی‌ یک مصاحبه با بردار گروهبان یکم دانایی فرد، آقای جمشید دانایی فرد را متولد ۱۳۶۶، استان سیستان،متاهل،دارای یک فرزند و دیپلمه‌ای توصیف کرده که از سه‌ سال پیش در مرزبانی سیتان و بلوچستان خدمت میکرده است.این روزنامه نیز با ادبیات تند، جیش العدل را تهدید به پاسخ ویرانگر سپاه و ارتش نموده و پیش بینی‌ کرده است که به زودی این سازمان را نیز مانند جندلله به گورستان خواهند فرستاد.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.