پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » سه‌ نفر دیگر از نیرو‌های نظامی ایران در استان سیستان و بلوچستان کشته شدند.
 

 

 

سه‌ نفر دیگر از نیرو‌های نظامی ایران در استان سیستان و بلوچستان کشته شدند.

سه‌ نفر دیگر از نیرو‌های نظامی ایران در استان سیستان و بلوچستان کشته شدند.

سازمان جیش‌ العدل طی‌ صدور اطلاعیه‌ای مدعی شده است که توانسته است امروز(پنجشنبه/۲۸ اسفند)، با بکار گذاشتن “یک تله انفجاری یک خودرو وابسته به نیرو‌های مرصاد را” منهدم نماید. این سازمان افزوده است که در این عملیات کلاً دو خودرو نظامی منهدم و پنج نفر از ماموران مرصاد کشته شده اند. ساعاتی پس از انتشار این خبر، معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان، علی‌ اصغر میر شکاری، در گفتگو با واحد شبکه خبر ایران، ضمن تایید مورد حمله قرار گرفتن خودرو نیروی، ناجا کشته شدن سه‌ مامور انتظامی را تایید و افزود که یک مامور دیگر زخمی شده است.  میر شکاری همچنین در این گفتگو با وجود آنکه خود موضوع را رسانه‌ای کرده است، بر رسانه‌ای نشدن اخبار مربوط تاکید کرده است و از رسانه‌های داخلی‌ ایران درخواست کرده است این اخبار را رسانه‌ای نکنند.

سایت امنیتی “تابناک” نیز در گزارشی مشابه ضمن تایید کشته شدن سه‌ مامور ناجا از زخمی شدن دو ماjeish aldl seh koshtehمور دیگر خبر داده و چنین نوشته است: بر اثر انفجار تله انفجاری صبح امروز (پنجشنبه)، در نزدیکی پلی در منطقه پیردان شهرستان سرباز، سه نفر از ماموران انتظامی به شهادت رسیدند.

در این انفجار دو مامور دیگر هم زخمی و به بیمارستان خاتم الانبیا ایرانشهر منتقل شدند.

رسول زاده معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر حال زخمی ها را رضایت بخش اعلام کرد .

به گفته یکی از شاهدان بعد از انفجار تله انفجاری، اشرار مسلح به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند و سپس از محل گریختند.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.