پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » دست و پا زدن‌های سایت بالاترین برای فرار از اتهام همکاری با رژیم
 

 

 

دست و پا زدن‌های سایت بالاترین برای فرار از اتهام همکاری با رژیم

دست و پا زدن‌های سایت بالاترین برای فرار از اتهام همکاری با رژیم

در پی‌ انتشار مطلبی با عنوان “سایت بالاترین متهم به همکاری با وزارت اطلاعات شد”، مدیر سایت بالاترین که متهم به همکاری با سرویس اطلاعاتی جمهوری اسلامی شده است، به صورتی سرآسیمه‌ تلاش کرده تا اصلِ مطلبی که وی را متهم کرده بوده را از روی نت حذف کند، و گویا در این زمینه نه تنها موفق شده بلکه مطلبی را هم در تکذیبِ آن در سایت خودنویس منتشر ساخته است. در مقاله‌ی فوق‌الذکر، آقای عباس خسروی فارسانی، که نویسنده و فعال سیاسی است، به صراحت بالاترین را به همکاری با وزارت اطلاعات رژیم متهم کرده بود.

balatan khodnevis

مدیر سایت خودنویس که خود پیشتر در گفتگو با تلویزیون صدای آمریکا از ارتباط مدیر سایت بالاترین با برخی‌ مقامات حکومتی پرده برداشته بود، و مدعی شده بود که مدیر سایت موصوف قصد داشته سایت را به مهدی هاشمی رفسنجانی بفروشد، اینک نه تنها این مطلب را به صورت عجیبی‌ مسکوت گذاشته است، بلکه در کسوت وکیل مدافع سایت بالاترین با انتشار مطلبی تحت عنوان “بیشتر دقت کنیم…” تمام‌قد وارد میدان شده و تلاش کرده تا علت حذف مقاله در مورد بالاترین را “فقدان مدارک کافی‌” عنوان کند.
نیک آهنگ کوثر، علاوه بر تکذیب خبر، برای آنکه مراتب ارادت و وفاداری خود را به مهدی یحیی‌نژاد – مدیر سایت بالاترین – ثابت کند، در اقدامی عجیب خود را تبدیل به سخنگوی وی کرده و افزوده است که “به‌ واسطه سابقه، تجربه و دقت بالای تیم فنی بالاترین، امکان سو استفاده از آی‌پی‌های کاربران داخلی، عملا وجود ندارد و این برداشت که آی‌پی کاربران در اختیار دیگران قرار گرفته، نمی‌تواند قابل قبول باشد.” از قضا آقای نیک آهنگ کوثر قبلا هم از این دست «بی‌دقتی»ها کرده بودند هنگامی که نوارهای گفتگوی خصوصی‌شان با مهدی هاشمی رفسنجانی را با «بی‌دقتی» روی نت منتشر کردند. با این وضعیت، سوالی که برای مردم پیش می‌آید این است که چگونه می‌توانند به چنین روزنامه‌نگاری که مدام چنین «بی‌دقتی»هایی می‌کند اعتماد کنند؟!
در پایان، از آنجایی که مقاله‌ی آقای فارسانی از چنان اهمیت به‌سزایی برخوردار است که آقای یحیی‌نژاد به هر وسیله‌ای در پی حذف کامل آن از فضای مجازی است، در اینجا آن را باز نشر می‌کنیم تا در اختیار عموم قرار گیرد. هیات تحریریه پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر به دلیل اهمیت امنیتی موضوع به صورت تمام وقت و فوق‌العاده مشغول بررسی و تحقیق در مورد عملکرد سایت بالاترین و مدیر آن می‌باشد. در این راستا از عموم خوانندگان آزادی‌خواه و نگران درخواست داریم تا ما را در جهت بررسی تمام جوانب این فاجعه و رسیدن به حقیقت یاری کنند. تقاضا می‌شود هرگونه اطلاعاتی که در مورد همکاری بالاترین و اعضای این سایت با جمهوری اسلامی در اختیار دارید را از طریق ایمیل و یا شماره تلفن مذکور در سایت در اختیار ما بگذارید.

azizanpress@gmail.com

۰۰۱-۴۰۴-۴۵۳-۶۴۶۱

tahrim balatarin

 «مقاله عباس خسروی فارسانی در خودنویس که بعدا حذف شد»


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comنظر مخاطبان: