پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » بعضی‌ها برای ارضاء شهوت مطرح شدن خود چه‌ها که نمی‌کنند!(این مطلب به روز شد)
 

 

 

بعضی‌ها برای ارضاء شهوت مطرح شدن خود چه‌ها که نمی‌کنند!(این مطلب به روز شد)

بعضی‌ها برای ارضاء شهوت مطرح شدن خود چه‌ها که نمی‌کنند!

masih alinejhaad

مسیح علی‌نژاد پدیده نوظهوری است که رفتار اجتماعی و سیاسی او از زوایای مختلف جامعه‌شناختی‌ و روانشناختی به عنوان یک شاخص قابل ارزیابی است. مصاحبه‌های وی با رضا پهلوی و برخی‌ از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و… همگی‌ نشان می‌دهد که این شخص بیش از آنکه به فکر حقوق بشر یا آزادی و غیره باشد، در فکر مطرح کردن دیوانه‌وار خود به هر شیوه ممکنِ متعارف و غیرمتعارف می‌باشد. تلاش مضحک و ناکام وی برای مصاحبه با باراک اوباما نیز در این راستا قابل ارزیابی است. وی حتی در مقطعی با سماجت مرتبا با تلویزیون آزاد تماس می‌گرفت و در تلاش برای مصاحبه با اعضای جیش‌العدل بود. نگاه اجمالی‌ به سوابق وی تردیدی برای مخاطب باقی‌ نمی‌گذارد که معصومه قمی برای ارضای شهوت مطرح شدن خود از انجام هیچ کاری روی گردان نبوده و نیست.
وی در آخرین خیمه شب بازی تراژیک و کمدی خود یک ویدیوی کوتاه در صفحه فیسبوکش منتشر کرده است که در آن بخشی از صحبت‌های اربابش (ظریف، وزیر امور خارجه) در مورد عدم وجود روزنامه‌نگاران زندانی در ایران پخش می‌شود. معصومه قومی همین امر را بهانه‌ای قرار داده و به صورت تصنعی و غیرمتعارف در مقابل دوربین شروع به گریه و زاری می‌کند! و دور نیست که امروز یا فردا نیز کمپین گریه و زاری را به عنوان یک شیوه مدرن براندازانه کم هزینه در فضای مجازی راه اندازی کند.

مسیح علی‌نژاد پدیده‌ای است که باید از نو شناخت. اگر روزی وی به مانند گلشیفته فراهانی و مریم نمازی برای اعتراض به اصطلاح به نقض حقوق بشر خود را جلوی دوربین لخت مادرزاد کرد، جای تعجب نخواهد بود. وی حتی ممکن است فراتر از این خود را برای مطرح شدن یکبار برای همیشه جلوی دوربین دار بزند تا نامش در تاریخ جاویدان بشود!

تکمیلی: بعد از حدود ۱۶ ساعت از انتشار مطلب فوق در پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر، مسیح علی‌‌نژاد بدون هیچ توضیحی به حذفِ ویدیوئی پرداخت که در آن به صورتی نمایشی و غیرعادی در واکنش به صحبت‌های وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی اقدام به گریه و زاری کرده بود.

چون حدس میزدیم به زودی به بلاهتی که به خرج داد پی‌ میبرد و ممکن است اقدام به حذف ویدئو مزبور بکند، از این رو آن را ضبط کردیم و در سایت یوتیوب قرار دادیم تا همه خوانندگان و بینندگان سایت از این شاهکار جدید خانم علی‌ نژاد بهره‌مند بشوند.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comنظر مخاطبان: