پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » شهروند مشهدی خودش را کشت.
 

 

 

شهروند مشهدی خودش را کشت.

یک شهروند مشهدی خودش را کشت.

khodkoshi

رسانه‌های داخلی‌ ایران از خودکشی‌ زن جوانی‌ در مشهد خبر دادند. به گزارش خبر آن‌ لاین این شهروند مشهدی صبح روز دوشنبه (۱۴ اردیبهشت سال جاری) خودش را از بالای پًل استقلال به وسط خیابان پرت کرده و جان خود را از دست داده است. جزئیات بیشتری در مورد این خودکشی‌ هنوز منتشر نشده است.

irna khodkoshi

معمولا آمار دقیقی در مورد تعداد خودکشی‌‌ها در ایران ارائه نمی‌شود، اما آخرین اظهار نظر رسمی‌ مقامات رسمی‌ ایران حاکی‌ از این است که به طور متوسط هر روز بیش از ۱۰ نفر در ایران به دلایل مختلف اقدام به خودکشی‌ میکنند. رئیس سازمان پزشک قانونی ایران در مصاحبه با ایرنا، خبرگزاری رسمی‌ جمهوری اسلامی گفته است که فقط در سال ۱۳۹۲ بیش از چهار هزار نفر در اثر خودکشی‌ در ایران جان خود را از دست داده اند. احمدی مقدم، فرمانده وقت نیروی انتظامی نیز چند سال پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی آمار خودکشی‌ را دو برابر آمار قتل اعلام کرده بود. احمد حاجی، رئیس اداره سلامت وزارت بهداشت نیز در مقطعی ضمن اذعان به اینکه پزشکی‌ قانونی از ارایه آمار خودکشی‌ به وزارت کشور خوداری می‌کند، گفته بود که هر روز ۵ تا ۱۰ نفر در ایران خود را میکشند.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.