پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » مجاهدین خلق، زخمی شدن شدید قاسم سلیمانی را تایید کردند.
 

 

 

مجاهدین خلق، زخمی شدن شدید قاسم سلیمانی را تایید کردند.

مجاهدین خلق، زخمی شدن شدید قاسم سلیمانی را تایید کردند.

ghaasem soleimaani

از حدود دو هفته پیش خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی، فرمانده برون مرزی سپاه قدس در برخی‌ از رسانه‌ها منتشر شده است. خبر اولیه حکایت از آن دارد که قاسم سلیمانی در یک عملیات تهاجمی در جنون غربی استان حلب سوریه زخمی شده است. این خبر با تایید مدیر دیده بان حقوق بشر سوریه در بعد گسترده تری انتشار پیدا کرد و باعث شد که خبرگزاری های معتبری چون خبرگزاری فرانسه نیز آن را بازتاب دهد. رمضان شریف، مسٔول روابط عمومی‌ سپاه پاسداران در واکنش به این اخبار، مدعی شده است که قاسم سلیمانی در سلامت کامل به سر میبرد. اما به علت عدم حضور قاسم سلیمانی در رسانه‌ها و یا مراسم رسمی‌ حکومتی همچنان وضعیت جسمانی‌ سلیمانی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین حال، روز یکشنبه‌، ۸ آذر ماه ، شورای ملی‌ مقاومت ایران مدعی شد  به اطلاعاتی دست یافته است که نشان میدهد خودروی قاسم سلیمانی در سوریه توسط کماندوهای ارتش آزاد سوریه مورد حمله موشکی قرار گرفته که منجر به زخمی شدن شدید وی از ناحیه سر شده است. گزارش شورای ملی‌ مقاومت افزوده است که قاسم سلیمانی پس زخمی شدن در حلب، به دمشق و از آنجا هم به تهران منتقل شده است. مطابق این گزارش، قاسم سلیمانی هم اکنون در بیمارستان بقیه الله سپاه بستری شده و دو عمل جراحی تا کنون روی او صورت گرفته است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.