پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » یک گروه اپوزیسیون، سپاه پاسداران را تهدید به نابودی کرد.
 

 

 

یک گروه اپوزیسیون، سپاه پاسداران را تهدید به نابودی کرد.

یک گروه اپوزیسیون، سپاه پاسداران را تهدید به نابودی کرد.

تندر- یک گروه سیاسی و نظامی است که برخی‌ عملیات‌های خونبار از جمله حمله به حسینیه شیراز را در در سال ۱۳۸۷ در کارنامه خود دارد- با انتشار یک نامه سرگشاده خطاب به فرمانده سپاه، ضمن متهم کردن سپاه به “تجاوز به اسیران” و “سرکوب نهاد‌های مدنی”، آن را تهدید به نابودی کرد. در بخشی از این نامه شدید الحن که در سایت رسمی‌ تندر منتشر شده، جمشید شارمهد از قول “رزمندگان انجمن پادشاهی ایران” سپاه و بسیج را تهدید می‌کند که در “آتش خشم جوانان ایران” خواهند سوخت. این گروه همچنین از نیرو‌ها و هوادران خود خواسته است تا این نامه را در سطح گسترده در داخل ایران پخش کنند.

jamshid-sharmahd

متن کامل نامه تندر علیه سپاه:

متن نامه سرگشاده «انجمن پادشاهی ایران» به فرمانده کل سپاه پاسداران

سردار سپاهی محمد علی جعفری، نزدیک به ۳۸ سال پیش نهادی را که شما امروز فرماندهی و پاسخگویی آن را دارید با سرمایه های ایرانی بوجود آمد. آن زمان به دروغ ادعا شد که این نهاد حامی «مستضعفین» است و قرار است «کوخ نشین» ها را به «کاخ نشینی» برسانند.

امروز پس از سه دهه، نام این «سپاه» با دزدی های کلان از اموال ملی، معاملات مواد مخدر، جاکشی و برده فروشی، سرکوب میهن پرستان و پشتیبانی از میهن فروشان عمامه به سر، عجین شده است. وجود این «سپاه» نه تنها مایه ننگ برای خودش است، بلکه امنیت ملی ما ایرانی ها را نیز به خطر انداخته است، تا جایی که بی مایه ترین دولتهای محلی که قدمتشان از سن پدربزرگ من و شما کمتر است، برای ایران هفت هزار ساله شاخ و شانه میکشند. قدرتهای بزرگ جهانی ازسه دهه سیاست «فدا کردن ایران به پای اسلام» سود برده و منافع ملی ما را پایمال میکنند.

من امروز این نامه سرگشاده را از سوی «انجمن پادشاهی ایران» مینویسم تا هر فردی از زیر مجموعه شما بداند که ما چگونه فکر میکنیم و کسی از سوی ما دروغ تحویلشان ندهد. این نامه در تمام مراکز «سپاه» و « بسیج» پخش می‌شود.

من به شما هشدار میدهم که نبرد خونینی در پیش است و واحد اطلاعاتی شما هم اکنون نشانه های آن را می‌بینند و به شما گزارش میدهند. بدانید که بازنده این نبرد «سپاه» و «بسیج» خواهد بود که در آتش خشم جوانان ایران خواهند سوخت. آینده ایران نیازی به این دو نهاد ندارد. شما میتوانید با اتخاذ سیاست درست از این خونریزی بی هوده پیشگیری کنید و کار ما را از آنچه که هست سخت تر نکنید. انتظار ما این است که به جای لیسیدن چرک پای آخوند، فرزندان خدمت گذار و شایسته ایران باشید.

من به شما هشدار میدهم که، رزمندگان «انجمن پادشاهی ایران» و هم‌پیمانان آن به شما رحم نخواهند کرد. از این پس هر آنچه که مربوط به «سپاه» شما باشد، بدون توجه به نوع آن، به عنوان اهداف نظامی تعریف شده و مورد یورش قرار خواهند گرفت.

بدانید و آگاه باشید که، جان دادن برای وجود ناپاک یک عده آخوند هرزه، که پیشآپیش شما و خانواده‌تان را بر سر میز مذاکره فروخته اند، هیچ افتخاری ندارد. شما نه در پناه آخوند آرامش خواهید داشت و نه در آغوش دولتهای ایران‌ستیز غربی و شرقی، از دست ما در امان خواهید بود. و باور کنید که پس از مرگتان حتی یک سگ ایرانی روی قبر شما نخواهد شاشید.

پاینده ایران !
از سوی انجمن پادشاهی ایران
مهندس جمشید شارمهد


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.