پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » مریم رجوی،به عنوان یکی‌ از مفاخر دانشگاه صنعتی شریف معرفی شد.
 

 

 

مریم رجوی،به عنوان یکی‌ از مفاخر دانشگاه صنعتی شریف معرفی شد.

مریم رجوی، به عنوان یکی‌ از مفاخر دانشگاه صنعتی شریف معرفی شد.

maryam-rajavi

روز ۱۳ مهرماه ۱۳۹۵ یکی‌ از نشریات دانشجوئی دانشگاه صنعتی شریف عکسی‌ از مریم رجوی در بخش مفاخر دانشگاه در رشته متالوژی منتشر کرد.انتشار تصویر مریم رجوی و معرفی او به عنوان یکی‌ از مفاخر دانشگاه صنعتی شریف موجی گسترده از واکنش‌های مختلف مقامات جمهوری اسلامی را در پی‌ داشته است. نماینده نهاد رهبری مستقر در دانشگاه شریف در یکی‌ از اولین واکنش‌ها طی‌ مصاحبه‌ای اعلام کرد که با عوامل انتشار تصویر رجوی  قطعاً برخورد خواهد شد. فتوحی، رئیس دانشگاه فوق الذکر نیز اعلام کردکه به محض اینکه متوجه موضوع (چاپ تصویر رجوی) شده است ورود اعضای دفتر انجمن فارغ التحصیلان را به دانشگاه شریف ممنوع کرده است. وی افزود که موضوع توسط نهاد‌های امنیتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در همین حال ۳۳ نماینده مجلس ایران نیز به وزیر علوم تذکر کتبی‌ دادند و خواهان توضیح وی در باره انتشار عکس مریم رجوی در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف شدند. دفتر انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف به واسطه انتشار عکس مریم رجوی تعطیل شده است. همچنین مرکز چاپ کننده ویژه نامه انجمن نیز پلمب شده و برخی‌ از اعضای این انجمن به نهاد‌های اطلاعاتی فرا خوانده شده اند.

سایت رسمی‌ مجاهدین خلق نیز طی‌ انتشار تحلیلی با عنوان “وحشت رژیم از درج عکس مریم رجوی در ویژه نامه دانشجوئی” به این موضوع به صورت مبسوطی پرداخته و برخی‌ از واکنش‌های متعاقب آن را درج کرده است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.