پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » شماری از مخالفین جمهوری اسلامی برای انجام سخنرانی به کنگره آمریکا دعوت شدند.
 

 

 

شماری از مخالفین جمهوری اسلامی برای انجام سخنرانی به کنگره آمریکا دعوت شدند.

شماری از مخالفین جمهوری اسلامی برای انجام سخنرانی به کنگره آمریکا دعوت شدند.

شماری از مخالفین جمهوری اسلامی برای انجام سخنرانی در روز ۸ ژوئن به کنگره آمریکا دعوت شده اند. موضوع نشست و سخنرانی، سیاست خارجی‌ آمریکا در برابر نظام جمهوری اسلامیست. مدعوین و شرکت کنندگان دید گاه‌های خود را در مورد نحوه و چگونگی‌ امکان عملی‌ سرنگونی جمهوری اسلامی را در کنگره مطرح و مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

این نشست با هماهنگی و کمک سناتور جمهوری خواه “پاتریک میهن”  انجام خواهد شد. یک نشریه آمریکائی، ضمن اعلام خبر این نشست، اسامی مهمانان و سخنرانان در کنگره را نیز اعلام کرده است. رضا پرچی زاده، جمشید چالنگی، نیک آهنگ کوثر، فرهمند کلایه،سینا دبستانی، فضائل عزیزان و  مرجان گرینبلت از جمله شخصیت هایی هستند که اسامی آنها به عنوان سخنران در کنگره منتشر شده است.

 

نقض حقوق بشر در ایران نیز یکی‌ دیگر از موضوعات مورد بحث  این جلسه خواهد بود.دعوت از مخالفان رادیکال جمهوری اسلامی به کنگره، حکایت از چرخش جدی دولت ترامپ در رویارویی با جمهوری اسلامی است.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comنظر مخاطبان: