پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » حمله لفظی شهرام همایون به شرکت کنندگان همایش ۸ ژوئن در کنگره آمریکا
 

 

 

حمله لفظی شهرام همایون به شرکت کنندگان همایش ۸ ژوئن در کنگره آمریکا

شهرام همایون: بجای جلسه در کنگره آمریکا، به چلوکبابی بروید

 

هفته گذشته، ۸ ژوئن، تعدادی از کنشگران اپوزیسیون ایران  در کنگره آمریکا گرد هم آمدند و به ایراد سخنرانی در مورد موضوعات مربوط به ایران پرداختند. این نشست به علت کیفیت و محتوای آن مورد توجه بسیاری قرار گرفت. مستقل بودن افراد شرکت کننده در کنگره و بحث چگونگی‌ سرنگونی نظام جمهوری اسلامی از جمله مواردی بود که به این نشست ویژگی‌های منحصر به فردی را بخشیده بود و همین امر این گردهمایی را حائز اهمیت می‌کند.

 

اما در روز‌های اخیر نشست مزبور از سوی برخی‌ از سلطنت طلبان مورد حمله و هجمه قرار گرفته است. شهرام همایون که شاخص سلطنت طلبان در غرب آمریکا محسوب میشود، طی‌ دو برنامه متوالی از تلویزیون کانال وان به شرکت کنندگان همایش کنگره آمریکا تاخت و آنها را افرادی وابسته به دولت‌های خارجی‌ خواند. وی در بخشی دیگر از گفتار تلویزیونی خود ضمن تقبیح نشست فعالان سیاسی در کنگره، آنها را متهم کرد که از ساختمان کنگره آمریکا سو استفاده میکنند. همایون به  فعالان سیاسی توصیه کرد به جای سخنرانی در کنگره در چلوکبابی‌ها تشکیل جلسه بدهند و آنجا در مورد مسائل ایران سخن بگویند.

حملات شهرام همایون به از سوی افراد شرکت کننده در همایش کنگره آمریکا بی‌ پاسخ نماند. فضائل عزیزان، یکی‌ از شرکت کنندگان همایش مزبور، در صفحه فیسبوک خود ضمن تمسخر مواضع شهرام همایون , چنین نوشت:

یارو میگه عدّه‌ای از ساختمان کنگره سؤ استفاده میکنند! به قول آقای فرهمند کلایه، حالا که شهرام نتونسته این نشست را به نفع خود مصادره کنه، شروع به یاوه گویی کرده…. همه جور سو استفاده شنیده بودیم، اما دیگه این یکی‌ محشره! سؤ استفاده از ساختمان! نکنه آقای همایون سرایدار کنگره آمریکا است که نگران مورد سؤ استفاده قرار گرفتن ساختمان شده است!

آخه یکی‌ نیست به این بگه ، اگه سخنرانی در کنگره آمریکا سو استفاده از ساختمان است که اربابت رضا پهلوی پس باید بزرگترین سؤ استفاده‌چی باشه که مرتب میره اونجا.

آقای همایون به نظر من به جای نگران شدن به خاطر ساختمان کنگره آمریکا، کمی‌ هم نگران آینده کشورمان ایران باشید. نگران نقض حقوق بشر در ایران باشید. نگران جوان هایی باشید که هم اکنون در زندان‌های جمهوری اسلامی زیر شکنجه به سر میبرند. آقای همایون ، شما اگر نمیخواهید کمکی‌ در پوشش نشست آزدیخواهانه ما در کنگره آمریکا داشته باشید، حداقل از تخریب آگاهانه آن دست بردارید و نگران ساختمان آن هم نباشید.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.