پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » منابع نظامی اسرائیل: شکست حمله موشکی ایران به سوریه؛ پنج تا به هدف نخورد، سه‌ تا نیز در عراق فرود آمد.
 

 

 

منابع نظامی اسرائیل: شکست حمله موشکی ایران به سوریه؛ پنج تا به هدف نخورد، سه‌ تا نیز در عراق فرود آمد.

منابع نظامی اسرائیل: شکست حمله موشکی ایران به سوریه؛ پنج تا به هدف نخورد، سه‌ تا نیز در عراق فرود آمد.

۲۸ خرداد ۹۶، روابط عمومی‌ سپاه پاسداران طی‌ صدور بیانیه‌ای مدعی شد که در اقدامی تلافی جویانه، تعدادی موشک زمین به زمین از استان‌های کرمان شاه و کوردستان به منطقه دیر الزور در شرق سوریه پرتاب کرده است. سپاه پسدارن در این بینایه، پرتاب موشک‌ها به سوریه را علاوه بر “تنبیه تروریست ها”، پیامی به “حامیان منطقه‌ای و فرا منطقه ای” آنان عنوان کرد. ساعتی پس از این بیانیه نیز سردار عاجز اعاده، فرمانده نیروی هوایی سپاه، نیز با حضور در تلویزون دولتی ایران مدعی شد که همه موشک‌ها دقیقا به محل اجتماع و خانه تروریست‌ها در سوریه اصابت کرده و تروریست‌ها تلفات شدیدی متهمک شده ‌اند.

 

اما روزنامه هارتز در شماره امروز ۲۰ ژوئن، به نقل از منابع نظامی اسرائیلی فاش ساخت که از مجموع ۸ موشک شلیک شده، پنج تای آن به هدف نخورده است و ۳ موشک دیگر نیز به جای سوریه در عراق فرود آماده است. این روزنامه نوشت موشک‌های شلیک شده از طرف ایران “ذولفقار”نام داشته ‌اند.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.