پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » فایل صوتی اعترافات زهرا لاریجانی منتشر شد
 

 

 

فایل صوتی اعترافات زهرا لاریجانی منتشر شد

فایل صوتی اعترافات زهرا لاریجانی منتشر شد

در روز‌های اخیر خبر جاسوسی خانم زهرا لاریجانی فرزند ریس قوه قضائیه(صادق لاریجانی) بسیار خبر ساز شده و موجبات واکنش برخی‌ از مقامات عالی‌ رتبه نظام از جمله وزیر اطلاعت را در پی‌ داشته است. سایت خبری موسوم به “آمد نیوز” با انتشار گزارشاتی توام با سند مدعی شده است که زهرا لاریجانی برخی‌ از اطّلاعات سرّی را در قبال اخذ پاسپورت انگلیسی‌ در اختیار عوامل اطلاعاتی آن کشور قرار داده است. این سایت مدعی شده که نامبرده به اتّهام جاسوسی بازداشت شده است.

در همین حال سامانه خبری “تندر” وابسته به انجمن پادشاهی ایران نیز، طی‌ انتشار گزارشی یک فایل صوتی منتسب به زهرا لاریجانی را روی خروجی خود قرار داده و مدعی شده که فایل مزبور بخشی از اعترافات خانم زهرا لاریجانیست. در این فایل صوتی خانم زهرا لاریجانی می‌گوید:«من محل استقرار رو اصلا نگفتم نمیدونستم که به رابط انگلیسی بگم من تعداد و زمان تحویل کلاهک هارو با محموله ریل آهن رو گفتم».


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.