پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » درخواست رابطه عاشقانه یک وکیل حقوق بشری از موکل خود
 

 

 

درخواست رابطه عاشقانه یک وکیل حقوق بشری از موکل خود

درخواست رابطه عاشقانه یک وکیل حقوق بشری از موکل خود

اختصاصی. یک وکیل سرشناس حقوق بشری، متهم به تلاش برای ایجاد رابطه عاشقانه با موکل خود شد.آقای لری کلی من، وکیل سرشناس آمریکائی میباشد که وکالت بسیاری از ایرانیان را در دادگاه‌های آمریکا بر عهده داشته و بیشتر پرونده های وی حقوق بشری بوده است. کلیمن در پرونده شکایت خانم الهام ستاکی از صدای آمریکا و آقای مهدی فلاحتی نیز، وکالت خانم ستاکی را بر عهده داشت. پرونده‌ای که در آن، خانم ستاکی ادّعا کرده بود که توسط مجری صدای آمریکا(مهدی فلاحتی) مورد اذیت و آزار جنسی‌ قرار گرفته است. شکایت خانم ستاکی در آن مقطع بسیار جنجالی شد و مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

اما، اخیرا کمیته انضباطی اصناف وکلا، آقای لری کلیمن را به سؤ استفاده‌های جنسی‌ از موکلان خانم متهم کرده است و در همین زمینه پرونده‌ای در دادگاه فدرال واشنگتن علیه او به شماره کلاسه(Docket No. 2011-D028) گشوده شده است. آقای کلیمن در پرونده مذکور، متهم است که در سال ۲۰۱۰ در زمانی‌ که خانم ستاکی را در پرونده شکایتش علیه دیگر همکارش آقای مهدی فلاحتی به اتّهام تجاوز جنسی‌ نمایندگی میکرد، تلاش کرده است تا با سو استفاده از موقعیت خود با موکل خود یعنی‌ خانم الهام ستاکی رابطه رماتیک(عاشقانه) بر قرار کند. این گزارش میفزاید که خانم ستاکی درخواست‌های این وکیل سرشناس حقوق بشری مبنی بر ایجاد رابطه عشقی‌ را ردّ کرده است.

خانم الهام ستاکی همچنین در شکایت خود مدعی شده است که آقای کلیمن، بدون رضایت او محتویات شکایت او از صدای آمریکا و مجری آن آقای مهدی فلاحتی را در اختیار یک وبسایت خبری قرار داده است.

لری کلیمن علاوه بر وکالت خانم الهام ستاکی، وکالت خانم نسرین محمدی(خواهر منوچهر محمدی) را نیز بر عهده داشت. در پرونده خانم محمدی نیز وی متهم شده بود که قصد سؤ استفاده جسنی از موکل خود را داشت

.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comارسال نظر برای این مطلب بسته شده است.