پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر » تارا نيازي و آب در هاون کوبيدن هاي احمد باطبي
 

 

 

تارا نیازی و آب در هاون کوبیدن های احمد باطبی

 

پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر :

 احمد باطبی که زمانی یکی از سمبل های دانشجوئی در ایران قلمداد میشد مدتی است که از طرف اشخاص حقیقی چون خانم تارا نیازی ،متهم به داشتن فساد اخلاقی و رابطه ارگانیک با سرویس اطلاعاتی جمهوری اسلامی شده است؛اتهاماتی که ابتدا در وبلاگ شخصی خانم تارا نیازی درج شده بود اکنون گستره آن علاوه بر رسانه های اپوزیسیون به رسانه ها و مطبوعات دولتی ایران نیز کشیده شده است.
صرفنظر از درستی یا نادرستی اتهامات مطروحه،نحوه برخورد احمد باطبی با این قضیه درخور تامل و توجه است.
در حالی که اصل و سرمنشا خبر به اختلافات ناشی از روابط شخصی احمد باطبی با تارا نیازی برمیگردد اما احمد باطبی  در اقدامی تعجب انگیز و بدون دلیل و مدرک ،وزارت اطلاعات ج.ا را متهم به شانتاژ و خبرسازی غیر واقعی میکند و بدینگونه با حمله به مقامات امنیتی سعی بر سرپوش گذاری بر اصل موضوع را دارد و در همین راستا روز یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰ بیانیه ای تحت عنوان«نامه جمعی از روزنامه نگاران، مدافعان حقوق بشر، فعالان دانشجویی و سیاسی در محکومیت ترور شخصیت احمد باطبی
» در سایت های خبری منتشر کرد که خبرنگار پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر ،طی تماس با برخی از امضا کنندگان بیانیه درصدد احراز صحت و سقم امضاها بر امد که  دو تن از انان به نامهای علی و حسین طبرزدی ضمن انکار امضاهای خود،اساسا از وجود چنین بیانیه ای اظهار بی اطلاعی کردند در این میان تعدادی از امضائ کنندگان نیز ضمن تایید امضای خود اظهار داشتند که از طریق علیرضا نوری زاده در محذورات اخلاقی قرار گرفته اند.
با این اوصاف پرسش اینست که آیا براستی میتوان با جمع آوری امضاهای جعلی و انتشار آن در سایتهای خبری ،از خود رفع اتهام نمود و به اصطلاح آب رفته را به جوی باز گرداند؟
آیا شایسته نبود که ایشان بجای اینگونه فرافکنی ها و متهم کردن ارگانهای امنیتی جمهوری اسلامی ،نگاهی مسئولانه و واقع گرایانه به رفتار و عملکرد خود که بستر  بوجود امدن چنین اتهاماتی را فراهم آورد،داشته باشد؟
آیا گرفتن هشت زن در آمریکا نیز توطئه وزارت اطلاعات و حیدر مصلحی میباشد؟
آیا زمانی که با هرکدام از هشت معشوقه خود  به ماه عسل میرفت به  پس لرزه های ناشی از آن نمی اندیشید؟

لازم به ذکر است که پیشتر نیز وقتی که موضوع فساد اخلاقی منوچهر محمدی در رسانه ها مطرح گردیده بود او نیز به شیوه مشابه جهت فرار از این رسوائی اخلاقی ضمن حمله به کیهان شریعتمداری ادعا کرده بود  خانمی که از وی به اتهام اذیت و آزار جنسی به پلیس لوس آنجلس شکایت کرده بود،مامور حسین شریعتمداری بوده است!
آگاهان بر این باورند که این بیانیه های تبلیغاتی و جعلی به مثابه اب در هاون کوبیدن است و هیچ تاثیری درترمیم چهره احمد باطبی نخواهد داشت.
گفته میشود جمشید چالنگی،یکی دیگر از مجریان صدای آمریکا نیزکه اخیرا با اتهامات مشابهی چون فساد اخلاقی روبرو شده با تماس با برخی از  فعالان سیاسی و بویژه شرکت کنندگان در برنامه تفسیر خبر،درصدد جمع آوری امضا و صدور بیانیه مشابه در جهت رفع اتهام فساد اخلاقی اش میباشد،پیش بینی میشود وی نیز با حمله به حیدر مصلحی،وزارت اطلاعات را مسئول فساد اخلاقی خود عنوان نماید.


ارسال به:  Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Cloob :: oyax :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Azadegi.comنظر مخاطبان: