امید دانا، در خدمت اهداف سپاه قدس

سپاه قدس یکی‌ از برجسته‌ترین و مخوفترین تشکیلات امنیتی وابسته به سپاه پاسداران جمهوری اسلامیست که به لحاظ صبوعیت و سنگدلی تنها قابل مقایسه با سازمان‌های مخفی‌ شوروی سابق(ک.گ.ب) میباشد. بمبگذاری در سفارت خانه‌های آمریکا و اسرأییل در خارج از ایران، ترور و ربایش مخالفان سیاسی جمهوری اسلامی در داخل و خارج از ایران، انتشار و جعل اخبار دروغ در سطح وسیع، کمک‌های مالی‌ و تسلیحاتی به سازمان‌های تروریستی منطقه از جمله حزب الله و حماس و …از جمله اقداماتی میباشد که این نیرو خود را موظف به انجام آن دانسته و میداند. سپاه پاسداران در داخل کشور نیز آنچنان حوزه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی را در چنبره خود قرار داده است عالی‌‌ترین مقام اجرائی کشور(ریس جمهور اصولگرا) نیز از دست آن به ستوه آمد و در کمال استیصال، اعضای این تشکیلات را از تریبون عمومی‌ “برادران قاچاقچی” نامید. سپاه قدس همچنین به علت دست داشتن در عملیات‌های تروریستی از سوی دولت آمریکا نیز به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته شده و بسیاری از اعضا و رهبران آن مشمول تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل هستند.

omid va fars

خبرگزاری فارس یکی‌ از مهمترین بازو‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای تشکیلات تروریستی سپاه پاسداران میباشد.بودجه خبرگزاری فارس مستقیماً از طرف سپاه تامین میشود. این خبرگزاری به طور سیستماتیک وظیفه دارد تا با انتشار اخبار تحریف شده و بعضا سراسر کذب به زعم خود مخالفان سیاسی جمهوری اسلامی را تخریب کند. “زنده بودن ندا آقا سلطان”، “مصاحبه با محمد مرسی‌” و “محبوبیت بیشتر احمدی‌نژاد نسبت به باراک اوباما” از جمله اخبار و گزارشات نادرستی هستند که این خبرگزاری در گذشته منتشر کرده است. عملکرد خبرگزاری فارس تنها با عملکرد “رادیو حزب نازی” به مدیریت “ژوزف گوبلز” قابل قیاس است. گوبلز، مسئول تبلیغات دولت نازی آدولف هیتلر بود. انتشار دروغ‌های بزرگ و تکرار مکرّر آن از رسانه‌ها و مطبوعات دولتی بخشی از سیاست تبلیغاتی آلمان نازی بود. گوبلز معتقد بود که یک دروغ را آنقدر باید تکرار کرد تا به بخشی از واقعیت تبدیل گردد. اکنون نیز خبرگزاری فارس دقیقا با اقتباس از همان شگرد کهنه و قدیمی‌ گوبلزی در صدد پیشبرد اهداف پیشوا(علی‌ خامنه ای) میباشد.

امروز، ۲۹ خرداد سال جاری، خبرگزاری فارس در جهت حمله و تخریب احزاب و شخصیت‌های اقوام کورد ،عرب و تورک متوسل به اظهارات شخصی‌ به نام “امید دانا” شده است و برخی‌ از صحبت‌های بی‌پایه و بی‌منطق وی _که چیزی بیش از فحاشی و هتاکی نیمباشد_ مستمسکی برای حمله و تخریب فعالان سیاسی و مدنی اقوام مختلف قرار گرفته است. اینکه امید دانا خود ناخواسته یا خواسته تبدیل به بخشی از تبلیغات گوبلزی ارگان مافیای سپاه قدس قرار گرفته است، موضوع نگاه این نوشتار نیست؛ بلکه هدف روشنگری در مورد نحوه عملکرد رسانه‌های امنیتی جمهوری اسلامی است.

فضائل عزیزان شنبه بعد از ظهر ۲۹ خرداد