از چند وقت پیش شخصی‌ به نام محمد حسین او معروف به دکتر سایان با استفاده از ظرفیت فضای مجازی ادعا کرده است که “امام زمان” میباشد و آماده است تا جهان راز ظلم و ستم پاک و عدالت را روی زمین برقرار کند. آقای حسین پور پیش از آنکه چنین ادعا‌هایی‌ را مطرح کند، در رسانه‌های دولتی ایران چون شبکه اول ، دوم و شبکه سه شبکه تهران و … با عناوینی چون جوانترین دانشمند ایرانی، نخبه ایرانی‌، ورزشکار و نویسنده چندین جلد کتاب ظاهر شد و از او مصاحبه‌های مختلفی بر روی آنتن رفت. اقیانوس غم(در وصف اهل بیت)،مجرمان بهشتی‌(اجتماعی)،مادر مریم ها )و دایرت المعارف هنر در جامعه و رسانه‌های جهانی‌ و
دایره المعارف ساکاری یوها(کهکشان سبز) از جمله کتاب هائی است که در گزارش رسانه‌های دولتی ایران از آقای حسین پور به عنوان نویسنده آنها نام برده شده است.

محمد حسین پور بعد از حضور در برنامه‌های مختلف خبری ایران، به ناگاه با انتشار یک ویدئو از خود ادعا کرد که امام زمان میباشد و برای همین ادعای خود نیز مدعی شد :که آسمان از ۱۰ تا ۱۴ بان به حقانیت” او شهادت خواهد داد.

بعد از انتشار ویدئو از خود، آقای حسین پور متواری بوده و هیچ کس از محل سکونت فعلی‌ وی مطلع نیست. در یک مقطعی نیز شایعاتی مبنی بر خروج وی از کشور در فضای مجازی مطرح شد. اما اکنون پایگاه خبری حقوق انسانی‌ و اولیه بشر به یک ویدئو اختصاصی از آخرین پیام تصویری وی دست یافته است که در آن وی به علی‌ خامنه‌ای و مسولان حکومت جمهوری اسلامی حمله کرده و ضمن فاسد خواندن حکومت،وعده داده است که رهبر و مراجع تقلید توسط مردم به زودی مجازات خواهند شد. وی همچنین وعده داده است که زندانیان آزاد و حکم اعدام نیز لغو خواهد شد.